מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

Curapuls 670

המערכת המהפכנית של אנרף, מציעה טיפול אפקטיבי, בטוח וקל במגוון בעיות של מערכת התנועה ולטיפול ברקמות רכות.

עדויות חדשות

מזה שנים רבות יש בסיס מחקרי חזק לאפליקציות של אנרגיית תדרי רדיו. גם הספרות העדכנית מחזקת את המחקר, בעיקר לאפליקציות פולסים למצבים רפואיים רלבנטיים כגון טיפול בכאבים ונפיחויות פוסט ניתוחיים, ובפצעים שאינם מחלימים היטב.

המערכת כוללת בתוכה את כל הידע המחקרי. האלגוריתם הייחודי וממשק המשתמש המאוד ידידותי, המגיע עם צבעים שימושיים, הופכים את השימוש במכשיר לקל ופשוט תוך מספר שניות תוכלו לבחור את אפשרות הטיפול למגוון כאבים ודלקות, בהתאם לכמה אקוטית או כרונית הפציעה.


טבעת אור

טבעת האור הייחודית מאפשרת למטפל ולמטופל הבחנה ברורה על כמות האנרגיה ואופי הטיפול המבוצע.


אפליקציה/שימוש

הטיפול מבוצע בדרך כלל כטיפול למניעת כאב ונפיחות (לאחר ניתוח/כאבים ונפיחות רגילים), בנוסף לשימושים נוספים, והינה כלי אפקטיבי מאד שיעזור לריפוי פצעים.


א-טרמי וטרמי

בכיוון לעוצמות נמוכות, המערכת מתאימה באופן יוצא מן הכלל לטיפול במצבים אקוטיים. מחקר עדכני ומקיף הראה התאמה מעולה להקלת כאבים וקידום החלמה של פצעים לאחר ניתוחים. 

הטווח של המערכת מתאים גם להשגת אפקט טרמי, ניתן לטפל באופן בטוח גם ברמות האנרגיה הגבוהות הללו והן מאד אפקטיביות להקלה על כאבים כרוניים כמו AO.


קל לשימוש ומפנה לכם את הידיים

אפשר לבצע את הטיפול כולו כשידיי המטפל משוחררות לחלוטין בעזרת זרוע ייעודית, אשר יכולה להתכוונן לעמדה הרצויה בלחיצת כפתור אחד בלבד, זה שיפור משמעותי לעומת מערכות שדורשות עבודה מנואלית.

  • ממשק המשתמש החכם ומסך המגע גם תורמים לביצוע הטיפול בקלות וללא מאמץ.
  • ניתן לחבר זרוע נוספת, ולהשתמש בשתי אלקטרודות יחד על אזור מסויים או לטפל בשני אזורים נפרדים!
  • טיפול מאד קל לביצוע, מבוסס על עובדות קליניות

כיום המערכת מאד קלה לשימוש, וקיימים בה יותר מ25 פרוטוקולי טיפול שהוכחו קליניות, יתרה מכך, כל המידע על מינון האנרגיה המדוייק נכלל ב"מצב החכם"- מצב בו המכשיר פועל בצורה אוטומטית- המידע היחיד שתצטרכו להכניס בעצמכם הוא דרגת המצב. מאקוטי (א-טרמלי) לכרוני (טרמלי).

כל המידע מתעדכן אוטומטית- משך פולס, תדירות ועוצמת שיא נקודתית. אין פשוט מזה!

◄ לפרטים נוספים ולהורדת הקטלוג - לחצו כאן